O našom rodinnom penzióne

Ubytovanie poskytujeme
už vyše 15 rokov

Keď sme pred vyše 15 rokmi začali prevádzkovať náš malý rodinný penzión, boli sme viac-menej priekopníci. V mestskej časti Košice - Krásna totiž veľa ubytovacích kapacít nebolo.

Keďže gro našej činnosti tvorí firma zaoberajúca sa predajom náhradných dielov na nákladné automobily, našimi prvými hosťami boli práve obchodní partneri, s ktorými sme spolupracovali. Bolo to v čase, keď bol ešte internet v plienkach, preto sme sa mohli spoliehať len na odporúčania spokojných hostí. Tomu sme podriadili všetko - od vybavenia interiéru penziónu, po 24-hodinový servis návštevníkom.

Naša snaha priniesla ovocie a penzión TAMAS sa rýchlo stal obľúbeným cieľom pre obchodných zástupcov rôznych firiem z celého Slovenska i zahraničia. Firemná klientela tvorí až dodnes výrazný podiel na obsadenosti penziónu.

Postupom času si však cestu k penziónu našlo aj množstvo dovolenkárov, ktorí hľadajú pokoj a dobrú dostupnosť do Košíc, predovšetkým rodiny s deťmi a mladí ľudia.

Kvalitné ubytovanie za rozumnú cenu. Rodinný penzión TAMAS v Košiciach splní vaše predstavy o pohodlí.

Nie sme síce hotel Hilton, ale ak si pod pojmom "luxus" predstavujete skôr kľud a pohodlie, ste na správnej adrese. Penzión TAMAS vám to hravo splní.

K dispozícii sú štyri izby a apartmán. Všetky izby sú vkusne a účelne vybavené. Pohodlné postele sú, samozrejme, základ. Sociálne zariadenia sú spoločné, o to dôkladnejšie dbáme na ich čistotu.

Využiť môžete aj plne vybavenú kuchynku s jedálenským kútom. Ak uprednostňujete stravovanie v reštauráciách, kde si zaručene pochutnáte na slovenských i zahraničných špecialitách.

Penzión prešiel v rokoch 2014 a 2015 rozsiahlou rekonštrukciou, aby sme mohli poskytovať návštevníkom štandard, ktorý vyžadujú. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné WIFI pripojenie.

Ak potrebujete zaparkovať auto či motocykel, určite oceníte parkovacie miesta monitorované bezpečnostným kamerovým systémom 24 hodín denne a bránu na diaľkové ovládanie. Ak plánujete pricestovať na bicykli, poskytneme vám priestor na jeho bezpečné uzamknutie.


Tešíme sa na vašu návštevu.